SZKOLENIA I EGZAMINY

Szkolenia na uprawnienia energetyczne E i D, Ochrona Radiologiczna Pacjenta
Polecamy:
  • XXI edycja Konkursu o Pomorską Nagrodę Jakości - zapraszamy pomorskie organizacje do zawalczenia o Złoty Laur Jakości!
B B B

O nas

POMORSKA RADA FEDERACJI STOWARZYSZEŃ NAUKOWO-TECHNICZNYCH
NACZELNEJ ORGANIZACJI TECHNICZNEJ
W GDAŃSKU


Pomorska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej (NOT) w Gdańsku, jest terenową jednostką organizacyjną Federacji NOT w Polsce, mająca swoją siedzibę w Domu Technika.

Dom Technika znajduje się w otoczeniu przepięknej scenerii Starego Miasta Gdańska, nieopodal historycznego Wielkiego Młyna oraz XIV-wiecznego kościoła Św. Katarzyny.

Budynek jest także siedzibą 18 branżowych Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych, zrzeszających łącznie ok. 4 tys. inżynierów i techników. W swoich szeregach skupiają one wybitnych specjalistów reprezentujących prawie wszystkie dziedziny techniki oraz działy gospodarki.

Historia Naczelnej Organizacji Technicznej w Gdańsku sięga lat 50-tych i nieprzerwanie do dnia dzisiejszego jest miejscem spotkań przedstawicieli nauki i techniki na szczeblu regionalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym.

Dom Technika dysponuje szeregiem audytoriów i zapleczem gastronomicznym, zapewniając organizację kongresów, sympozjów, wystaw oraz innych imprez na wysokim poziomie.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010/2019Pomorska Rada Federacji Stowarzyszen Naukowo-Technicznych "NOT"
Tworzenie stron WWW, hosting - netwave.pl